Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít
  Zpět

  Poradna nejen pro výživu psa

  Zajímáte se hlouběji o výživu psů? Nevíte si z této oblasti s něčím rady, není Vám něco jasné nebo působí problém třeba momentálně krmená značka krmiva? Nevíte například jaké krmivo zvolit pro malé štěně, středního vzrůstu, popřípadě Váš pes zestárnul a vy mu chcete poskytnou optimální stravu? Nevíte jak přejít s dosavadní značky krmiva na jinou? Nevíte jaké krmivo je vhodné pro alergického psa?

  Zeptejte se. Služby poradny může využít každý registrovaný uživatel serveru MUJPES.CZ a zadat dotaz můžete zde. Po registraci nebo po přihlášení do systému (pravý sloupec Obsluha), se Vám zobrazí odkaz: Vaše poradna. Po kliknutí na tento odkaz se dostanete na stránku zadávání dotazu. Zde se prosím snažte popsat (co možná nejobšírněji) Vás problém. Rozhodně nezapomeňte uvést jakého máte psa, co je to za plemeno, jak je starý atd. Pokud se jedná o krmivo, uveďte prosím jaké granule používáte, jak dlouho, jak na ně pejsek reaguje, jestli např. přidáváte nějaký doplněk výživy apod..

  Čím více informací uvedete, tím méně se Vás budeme muset ptát na doplňující informace, které jsou někdy nezbytné pro návrh správného řešení problému.

  Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ odešlete dotaz do systému. Budeme se na Váš dotaz snažit co možná nejrychleji odpovědět. Nezadávejte do poradny dotaz, který vyžaduje urychlené řešení. Je možné, že na Váš dotaz nezareagujeme tak rychle, jak by bylo nutné (náhradní výživa štěňat apod.) Odpověď na Váš dotaz bude uložena v databázi Vaší poradny, tak aby jste ji měli po přihlášení na server opět po ruce a mohli jste si ji přečíst, případně Váš dotaz lépe specifikovat.

  Některé z dotazů odeslané do poradny jsou vybrány ke zveřejnění. Tyto dotazy jsou volně přístupné pod heslem „výživářskou poradna“ zde na stránkách.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít