Hledat
Česká koruna
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA !
Kategorie
  Menu Zavřít
  Zpět

  Osobní stránka Vašeho psa - žádný problém

  Nyní, může být navždy konec neustálého vysvětlování co máte za psa a jak vypadá. Stačí si na adrese www.mujpes.cz založit svoji stránku a pak se na ni kdekoli odkazovat. K založení potřebujete pouze foto vašeho miláčka. Vzhledem k tomu, že se bude zobrazovat na monitorech po celém světě, musí být v elektronické podobě.

  Registrace:
  Skládá se ze dvou kroků:
  1) Uložení fota na server
  Registrační formulář naleznete na adrese www.mujpes.cz/pes_reg.asp.
  Stisknete tlačítko "Procházet" a najdete fotku na vašem pevném disku. Stisknete tlačítko "otevřít" a dále tlačítko "Vlož do databáze". Foto, které vkládáte na server musí mít velikost do 40kB a musí být ve formátu "jpg" nebo "gif" (nejstandardnější formáty na internetu). Pokud jste splnili tyto požadavky, objeví se vám vaše foto v registračním formuláři. V opačném případě se objeví nápis "FOTO NEULOŽENO".

  2) Vyplnění formuláře:
  Do pole "Uživatelské jméno" napište slovo, které bude posléze součástí vaší adresy a pomocí tohoto slova se budete přihlašovat do systému. Např. po vyplnění slovem "Alik" bude vaše adresa: www.mujpes.cz/pes/alik
  Rozhodně se nedoporučuje v uživatelském jméně používat diakritiku. Po vyplnění údajů jako je e-mail, jméno psa, pohlaví psa, plemeno a popis stiskněte opět tlačítko "Vlož do databáze". Pokud jste vyplnili všechny pole (popis a internetová stránka jsou nepovinné), na obrazovce se vám objeví informace o vašem účtu.

  Možnosti
  U každého účtu lze přidávat libovolný počet komentářů. Například názory ostatních na krásu vašeho psíka. Fotky všech zaregistrovaných "psů" můžete vidět na adrese www.mujpes.cz/pes.asp.

  Oprava údajů
  Každou stránku můžete kdykoli aktualizovat bez zásahu nějakého správce. Stačí si pamatovat uživatelské jméno a heslo. Přihlásit se můžete na svůj účet na adrese www.mujpes.cz/pes . Po zadání uživatelského jména a hesla, se dostanete na stránku, kde můžete editovat svoje záznamy, popřípadě celý účet zrušit.

  Při jakýchkoli problémech se můžete obrátit na e-mailovou adresu: webmaster@mujpes.cz nebo se zeptat v kometáři.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít