Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít
  Zpět

  Kolik nás stojí krmná dávka kompletních granulí na den?

  Při výpočtu ceny krmné dávky bylo vycházeno z konečné prodejní ceny bez současné 5%slevy originálního balení značek internetového obchodu MUJPES.CZ. Za konstantu pro výpočet byl brán dospělý pes vážící 10kg v běžné zátěži. Dávkování granulí bylo odečteno z informačních letáků granulovaných krmiv, v případě nulové informace v letáku bylo vycházeno z údajů uvedených přímo na obalu výrobku nebo byl vznesen dotaz přímo na distributora výrobku.. Jestliže byla informace o dávkování krmiva udávána pro zvolenou konstantu v rozmezí, byla pro výpočet brána v úvahu střední hodnota tohoto rozmezí, v případě, že konstanta byla uvedena jako horní hranice rozmezí byla pro výpočet brána v úvahu také horní hranice rozmezí, v případě, že konstanta nefigurovala v udávaném rozmezí, byla pro konstantu hodnota dávkování vypočtena trojčlenkou.

  V přehledu jsou tři tabulky. V tabulce č.1 jsou značky granulí seřazeny abecedně podle názvu.V tabulce č.2 jsou značky granulí seřazeny podle doporučené krmné dávky na den. V tabulce č.3 je klíčem pro seřazení značek samotná peněžní hodnota krmné dávky . U značek se specializací na malá plemena byla do přehledu zařazena pouze tato specializace bez ohledu na možnost krmení konstanty i jiným krmivem z řady téže značky.

  Výsledné hodnoty mohou být ovlivněny metodou výpočtu.

  srovnani_krmiv_MUJPES.CZ.xls

  OMLUVA!

  Internetový obchod „MUJPES.CZ“ se omlouvá všem distributorům a výrobcům za neuvedení právě jejich značky ve zpracovaném přehledu. Momentální situace je odrazem snadnosti dostupnosti jednotlivých značek v regionu naší působnosti. V budoucnosti plánujeme oddělení nabídky obchodu a informací o granulovaných krmivech. V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte na e-mailové adrese:obchod@mujpes.cz.

  Děkujeme.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít