Hledat
Euro
Zpět

Klub ochránců zvířat - pomozte zvířatům co "nemají" na doktora!

Klub ochránců zvířat, obecně prospěšná společnost (KOZ, o.p.s. ), byl založen 13. dubna 2006. Oficiálně vznikl zápisem do rejstříku obecně prospěšných společností, vedeného Krajským soudem v Brně, 17. 1. 2007. KOZ, o.p.s. založili: MVDr. Simona Pejřilová, MVDr. Kateřina Dvořáková, František Pejřil a Vasil Charalambidis.

KOZ, o.p.s. byl založen za účelem pomoci opuštěným, nikomu nepatřícím zvířatům. Zejména nalezencům a zvířatům umístěným v útulcích.

Na práci klubu se podílí lidé, kteří jsou ochotni ve svém volném čase a neziskově poskytnout pomoc právě těmto zvířatům. Možná forma pomoci od dobrovolných dárců je darování peněz na ošetření a potřeby zvířat, která to potřebují a která trpí onemocněním, jehož léčba je nákladná.

Hlavní náplň naší práce:

  • financování veterinárních zákroků pro zvířata, která nemají majitele nebo se jejich vlastnictví majitel vzdal (většinou z důvodu finanční náročnosti veterinární péče - diagnostika, terapie, chirurgické zákroky, pooperační péče),
  • spolupráce s veterinárními klinikami a veterinárními lékaři,
  • spolupráce s útulky pro opuštěná zvířata,
  • zajišťování náhradního nebo trvalého domova pro ošetřená zvířata.

V období 04 2006 – 11 2009 jsme hradili chirurgické zákroky u 58 zvířat (40 psů, 17 koček, 1 králík) a podíleli jsme se na záchraně dalších 26 zvířat (16 psů, 9 koček, 1 králík).

ww.kozmokra.eu
Komentáře
Vložte svůj komentář Zavřít