Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít
  Zpět

  Informace o krmivech

  Obchod na serveru slouží zároveň jako jakási databáze informací o krmivech, které máme v nabídce. Již delší dobu jsme si vědomi, že informace, které o krmivech nabízíme, nejsou úplné. Pro „pátrače a šťouralya studující“ musí být naprosto nedostatečné a tak bychom to rádi napravili.

  Informace se do této doby skládala ze 14ti bodů včetně udání ceny. Ke stávající položkám jsme tedy přiřadily položky následující a to „suroviny“ , ve kterých zachováváme pořadí položek, tak jak je udává distributor nebo výrobce krmiva na obalu nebo v informačních materiálech o krmivu, „závazné deklarované znaky“ (množství N-látek –množství tuku, množství vlákniny, vlhkost, popel),“ další údaje“ (množství vápníku,fosforu, sodíku...apod.), dávkování, k tomu nebude asi třeba co dodávat a zdroj zpracované informace - informace se mohou u jednoho a téhož krmiva lišit, podle nás by tam proto měl být zdroj příp. kombinace těchto zdrojů uveden.

  Momentálně řešíme problém s rychlostí naplnění vzniklé databáze. Dočasně bychom Vás proto požádali o strpení. Informace, které zatím schází, budeme doplňovat průběžně. Na druhou stranu si říkáme, že by bylo trochu škoda u krmiv, které jsou již takto zpracovány, nachystané nedat k dispozici. V této chvíli se také některé položky budou co do obsahu překrývat. Zejména starší položka „dále obsahuje“ s nově vzniklou „suroviny“. Do kompletního zpracování „surovin“ u všech krmiv ale rušit položku „dále obsahuje“ nebudeme a tak jí tam prozatím ponecháváme. Doufáme, že si s tím poradíte:-)). Položky, na které jste byli doposud zvyklí byly částečně zkresleny a neměly plnou vypovídající schopnost. Důvodem bylo hlavně jejich „napasování“ do vyhledávače optimálního krmiva, který reaguje na zadaná klíčová slova. Také u něj do budoucna připravujeme změny.

  Uvítáme jakékoliv připomínky k obsahu databáze krmiv na e-mailu obchod@mujpes.cz. Co by tam třeba ještě mohlo být a není, případně upozornění na chyby, které vznikly přepsáním dat. Děkujeme.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít